Mapa Okolice Oslo, Norwegia

$14.99
0 ratings

Interaktywna mapa okolic Oslo - aktualna sprzedaż otwarta do 31 września.

Prawie 300 miejsc zaznaczonych na łatwych do korzystania Mapach Google, uporządkowanych w kategorie, z opisanymi szczegółami, zdjęciami i linkami. Od najpiękniejszych szlaków, po najbardziej przytulne kawiarnie, przez miejsca biwakowe, muzea, atrakcje, punkty widokowe i nie tylko. Oszczędź sobie długie godziny przeczesywania internetu i zacznij odkrywać!

Po sześciu latach mieszkania w Oslo i podróży po okolicach, stworzyłam tą interaktywną mapę najlepszych miejsc do zobaczenia w okolicy Oslo, abyście Wy również mogli odkryć piękno tego regionu.

Mapa okolic Oslo jest idealna do planowania jednodniowych lub weekendowych wycieczek ze stolicy Norwegii. Przyda się zarówno podróżnym w Norwegii, jak i osobom mieszkającym w Oslo, które chcą lepiej poznać swoje okolice.

Zacznij planować najlepszą wycieczkę z Oslo z interaktywną mapą ciekawych miejsc wokół Oslo. Wyjedź za miasto na weekend i poznaj nowe miejsca. Odkryj, jak wiele ten region Norwegii ma do zaoferowania z miejscami, w które nie uwierzyłbyś, że się tutaj znajdują.

****WAŻNE****

Dostęp do mapy opiera się na adresie e-mail i musi to być adres Gmail (poniżej znajdziesz więcej informacji jak go założyć za darmo). Dodanie danego e-maila do bazy może zająć do 2 dni roboczych (zwykle dzieje się to natychmiast, ale czasami jest opóźnienie). Proszę o tym pamiętać przy zakupie mapy. Dzięki!


Co zawiera mapa?

Na mapie znajduje się prawie 300 miejsc pogrupowanych w kilka kategorii:

 • Atrakcje i ciekawe miejsca
 • Najlepsze punkty widokowe
 • Aktywności
 • Polecane kawiarnie i restauracje, bardzo często z pięknym widokiem lub ze szczególną atmosferą i świetnym lokalnym jedzeniem
 • Wyjątkowe miejsca, o których nie każdy wie
 • Najlepsze hotele
 • Szlaki piesze z linkami do szczegółowych opisów i czasem przejścia
 • Polecane pola namiotowe, w tym dzikie miejsca biwakowe
 • Natura, lasy, jeziora, wodospady
 • Plaże i kąpieliska
 • Muzea i galerie

I więcej!

Co otrzymujesz kupując mapę?

 • Po wykupieniu dostępu do mapy - jest ona Twoja na zawsze. Możesz z niej korzystać, kiedy tylko chcesz i tak długo, jak chcesz.
 • Mapa jest na bieżąco aktualizowana - dodaję do niej nowe miejsca, gdy tylko je znajduję.
 • Mapa jest bardzo łatwa w użyciu na telefonie z bezpłatną aplikacją Google Maps lub na stronie https://www.google.pl/maps na komputerze.

WAŻNE Informacje praktyczne

Mapa jest tworzona za pomocą Google Maps i udostępniana za pośrednictwem Dysku Google. Aby z niego skorzystać, potrzebujesz adresu e-mail na Gmailu.

Jeśli chcesz założyć konto Gmail, możesz otworzyć je za darmo tutaj. Mapa będzie działać tylko dla konta e-mail, dla którego została zakupiona.

Możesz korzystać z mapy na swoim laptopie lub telefonie komórkowym. W przypadku telefonów komórkowych należy pobrać bezpłatną aplikację Mapy Google. Ściągnij aplikację na iPhone tutaj i na Androida tutaj.

Jak to działa?

Po opłaceniu zamówienia Twoje konto Gmail zostanie dodane do mapy żebyś miał/miała do niej dostęp. Kiedy to nastąpi, dostaniesz linka do mapy na maila.

Kliknij w podany link i rozpocznij przeglądanie lokalizacji klikając na kolorowe ikony na mapie. Link możesz używać ile razy chcesz na telefonie lub na laptopie. Dostęp do mapy jest Twój na zawsze.

Dostęp do mapy jest powiązany z Twoim kontem Gmail, więc będzie działał tylko po zalogowaniu na konto Google w aplikacji Mapy Google lub na stronie https://www.google.pl/maps. Rozpowszechnianie mapy jest nielegalne i będzie generować konsekwencje prawne.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub pytania, skontaktuj się ze mną tutaj lub pod adresem aga@worlderingaround.com.


Buy this

Bez zwrotów

Dziękuję za zakup mojej mapy okolic Oslo. Przed dokonaniem zakupu uprzejmie proszę o zapoznanie się z poniższą polityką zwrotów.

Bez zwrotów.
Ze względu na cyfrowy charakter produktu wszystkie transakcje sprzedaży są ostateczne. Po uzyskaniu dostępu do mapy nie mogę zaoferować zwrotu pieniędzy, wymiany ani anulowania zakupu. Dokonując zakupu zgadzasz się na te warunki.

Dostęp do mapy
Po pomyślnej płatności otrzymasz dostęp do mapy na adres e-mail Gmail podany przy zakupie. Upewnij się, że adres e-mail jest poprawny i że jest to adres konta Gmail. Pamiętaj, że przyznanie dostępu może zająć do 2 dni roboczych.

Last updated Aug 14, 2023

Ważne: Adres email musi być dodany do zamówienia i musi to być adres konta Gmail (informacje w opisie). Wyślemy tam link do mapy, (sprawdź Spam!). Dodawanie do bazy odbywa się ręcznie, dlatego czasami może to zająć do 2 dni roboczych.

Copy product URL
$14.99

Mapa Okolice Oslo, Norwegia

0 ratings
Buy this